- -20%

EAN: 8719244308293
Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany
Na paczce nie ma informacji o nadawcy
14 dni na zwrot bez podawania przyczyny
SZYBKI DOJAZD -SPRAWDŹ MAPĘ -
Przedstawiamy nawóz/booster, przeznaczony specjalnie na ostatnie tygodnie kwitnienia. Został on stworzony z myślą o intensyfikacji przyrostu masy kwiatów, nadając im dodatkowo większą twardość i intensywny aromat. Jego działanie jest porównywalne do popularnego produktu RIPEN GHE.
Stosowany w ostatnich 2 do 4 tygodniach kwitnienia, ten nawóz końcowy jest idealny dla wszystkich rodzajów podłoża: GLEBA, HYDRO, COCO.
Charakteryzuje się wysokim stopniem skoncentrowania - zaledwie 50ml produktu pozwoli Ci przygotować aż 100l gotowego roztworu, co czyni go niezwykle wydajnym.
Proponowane dawkowanie to 0,25-0,5ml na 1l wody. Pamiętaj, aby dostosować dawkę do indywidualnych potrzeb Twoich roślin.
Sprawdź, jak Blossom Builder Atami B`Cuzz może przyczynić się do zdrowego i efektywnego kwitnienia Twoich roślin!