- -15%
![GHE / T.A. pH DOWN proszek 1kg GHE / T.A. pH DOWN proszek 1kg](https://www.tanieuprawianie.pl/9944-large_default/ghe-ta-ph-down-proszek-1kg.jpg)
Szyfrowana strona SSL, Holenderski serwer dedykowany
Na paczce nie ma informacji o nadawcy
14 dni na zwrot bez podawania przyczyny
SZYBKI DOJAZD -SPRAWDŹ MAPĘ -
Dry pH Down to unikalny produkt: w formie suchej jest absolutnie nieszkodliwy. Po połączeniu z wodą staje się potężnym reduktorem pH, przewyższającym skutecznością wiele skoncentrowanych, niebezpiecznych kwasów.
Jego podstawowym zadaniem jest regulacja pH, ale dzięki wysokiej koncentracji i obfitości kwasu fosforowego, znakomicie sprawdza się również w dezynfekcji i czyszczeniu systemów uprawowych, linii nawadniających i podłoży. W małych dawkach doskonale nadaje się do spryskiwania liści po użyciu insektycydów czy przemywania liści podczas odżywiania.
Produkt wzbogacony jest o składniki odżywcze, niezbędne roślinom w każdym etapie ich życia:
Sposób użycia
Używać z umiarem. Dodawać do roztworu odżywki stopniowo, a następnie kontrolować poziom pH. Proces powtarzać, aż do uzyskania pożądanego poziomu pH. Ilość produktu wymaganego do regulacji zależy przede wszystkim od mocy odżywki, czystości wody i warunków środowiskowych.